AZT informācijas atjaunojums 01-02-2018

Godātie Audatex lietotāji,

ar šo vēlamies informēt jūs, ka 01-02-2018 sistēmā tiks atjaunota informācija par krāsmateriālu cenām aprēķiniem pēc AZT metodikas.
 

Visiem aprēķiniem, kuri tiks no jauna aprēķināti (vai pārrēķināti) sākot ar 01-02-2018 tiks izmantota atjaunotā informācija par krāsmateriālu cenām aprēķiniem pēc AZT metodikas.
 

Krāsmateriālu cenas aprēķiniem pēc AZT metodikas sistēmā pieaugs vidēji par 3% līdz 5%.


2017-12 jaunie modeļi

Godātie klienti,

2017. gada decembrī Audatex datu bāzē ir iekļauti sekojoši modeļi:


Serveru apkopes darbi

Godātie klienti,

Ar šo informējam, ka 2017.gada 8. oktobrī, laikā no 11:00 līdz 17:00 tiks veikti serveru tehniskās apkopes darbi. Šajā laikā AudaNet platforma nebūs pieejama.

 

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un pateicamies par Jūsu sapratni.


Padalieties ar saviem iespaidiem un domām, par to, ko mēs varam darīt labāk.

Ar šo atjaunināto mājas lapu mēs cenšamies ātrāk, efektīvāk un pievilcīgākā veidā iepazīstināt jūs ar jaunumiem.

Padalieties ar saviem iespaidiem un domām, par to, ko mēs varam darīt labāk.

Orientācija uz klientu bija un ir mūsu galvenais mērķis.


Jaunās paaudzes platforma

Godātie klienti,
Regulāra programmatūras uzlabošana un atjaunošana, jaunu risinājumu meklēšana un attīstīšana ir ļāvusi spert mums nākošo soli precīzāka, efektīvāka un ātrāka zaudējumu noregulēšanas procesa virzienā.
2013. gada 30.novembrī, mēs esam atjauninājuši Audatex platformu, un tagad esam gatavi piedāvāt Jums vēl plašākas iespējas. Īsu aprakstu par izmaiņām var lejupielādēt šeit.
Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar mums izmantojot e-pastu:
 help@audatex.lv vai arī pa tālruni +371 29222327 vai +370 52460978


Šis jaunais pakalpojums ātri un vienkārši informēs par apakšsistēmu pagaidu izslēgšanu apkopju, kā arī plānotajiem uzturēšanas darbiem.

Šī josla informēs par to, kuri pakalpojumi un cik ilgi nebūs pieejami.

Šos paziņojumus jūs redzēsiet sākuma lapas apakšā (/home).


Informācija būs pieejama tuvākajā laikā

Informācija būs pieejama tuvākajā laikā

Informācija būs pieejama tuvākajā laikā


SVARĪGA INFORMĀCIJA!

Godātie Audatex lietotāji,

Informējam, ka interneta pakalpojumu sniedzējam (ISP) Telia ir novērota problēma ar starpniekserveriem, kā rezultātā tiek zaudētas datu paketes pieslēdzoties pie AudaNet platformas. Problēma skar visus Audatex lietotājus Latvijā, kuri izmanto tādu interneta pakalpojumu sniedzējus, kuri savā darbībā, savukārt, izmanto Telia starpniekserverus. Citu interneta pakalpojumu sniedzēju klientus šī problēma neskar.
Audatex no savas puses nevar ietekmēt Telia pakalpojumu kvalitāti, un attiecīgi arī nevar uzņemties atbildību par radušos problēmu.


SVARĪGA INFORMĀCIJA!

Godātie lietotāji,


Sakarā ar pēdējā laikā palielinājušos platformas negodprātīgas izmantošanas un krāpniecības mēģinājumu skaitu, sākot ar 2016. gada 07. jūniju tiks ieviesti papildus drošības pasākumi drukāto dokumentu aizsardzībai. Sākot ar šo datumu uz katra drukātā dokumenta, fonā, vertikāli tiks norādīts dokumentu izveidojušā lietotāja uzņēmuma nosaukums.

Šīs izmaiņas nekādā veidā nav saistītas ar izmaiņām datu bāzē, un tām nebūs nekādas ietekmes uz sasaisti ar citām sistēmām.


The app war is coming

 


Godātie Audatex lietotāji,

ar šo vēlamies informēt jūs, ka 19-03-2016 sistēmā tiks atjaunota informācija par krāsmateriālu cenām aprēķiniem pēc AZT metodikas.
 

Visiem aprēķiniem, kuri tiks no jauna aprēķināti (vai pārrēķināti) sākot ar 19-03-2016 tiks izmantota atjaunotā informācija par krāsmateriālu cenām aprēķiniem pēc AZT metodikas.
 

Krāsmateriālu cenas aprēķiniem pēc AZT metodikas sistēmā pieaugs vidēji par 3.5% līdz 6%.


Godātie Audatex lietotāji!

Mēs pastāvīgi cenšamies uzlabot mūsu sniegto pakalpojumu kvalitāti, operatīvi reaģēt uz klientu vajadzībām.

Tā kā pilnveidojam palīdzības sniegšanas lietotājiem procesu, lūdzam Jūs ievērot šos nosacījumus:

 

Ja Jums nepieciešama konsultācija programmas izmantošanas jautājumos vai vēlaties paziņot par problēmām, kas radušās, vai jaunām vajadzībām, lūdzu, sūtiet vēstuli elektroniski uz adresi: help@audatex.lv,  palidziba@audatex.lv, vai iesniedziet jautājumu tieši mūsu mājaslapā: www.audatex.lv,  sadaļā „Palīdzība".

Vēstulē norādiet aktuālo jautājumu, īsi raksturojiet problēmu. Ja jautājums attiecas uz programmas darbības traucējumu, lūdzu, iesniedziet precīzu kļūdas paziņojuma tekstu vai pievienojiet ekrāna fotoattēlu.

Uzsveram ‒ tikai vēršoties pēc palīdzības iepriekš noteiktajā veidā, varēsim garantēt, ka uz Jūsu vajadzībām tiks reaģēts ātri un būs iespējams sekot palīdzības sniegšanas gaitai.

Cerot uz Jūsu sapratni un veiksmīgu sadarbību arī turpmāk,

Audatex komanda


Godātie Audatex lietotāji,

ar šo vēlamies informēt jūs, ka 04-03-2017 sistēmā tiks atjaunota informācija par krāsmateriālu cenām aprēķiniem pēc AZT metodikas.
 

Visiem aprēķiniem, kuri tiks no jauna aprēķināti (vai pārrēķināti) sākot ar 04-03-2017 tiks izmantota atjaunotā informācija par krāsmateriālu cenām aprēķiniem pēc AZT metodikas.
 

Krāsmateriālu cenas aprēķiniem pēc AZT metodikas sistēmā pieaugs vidēji par 2% līdz 5%.


Datu privātuma diena

28. janvārī ES valstīs, ASV un Kanādā tiek atzīmēta Datu privātuma diena. 2017. gada 26. janvārī tiek organizēta šai dienai veltīta konference, kuras sponsors ir Solera. Konferences laikā Solera vadītājs Tony Aquila piedalīsies diskusijā par digitālo identitāti un drošības risinājumiem automobīļu industrijā.

Konference notiks Twitter galvenajā mītnē, Sanfrancisko, 2017. gada 26. janvārī no 11:00 līdz 17:00 PST

Konferenci varēs noskatīties tiešsaistē. Reģistrēties konferencei>>

Vairāk par Datu privātuma dienu>>

 

 


Serveru apkopes darbi

Godātie klienti!

Ar šo informējam, ka 2017.gada 29. janvārī, laikā no plkst. 10:00 līdz 15:00 tiks veikti serveru tehniskās apkopes darbi. Šajā laikā AudaNet platforma nebūs pieejama.

 

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un pateicamies par Jūsu sapratni!